Προηγούμενοι Υπουργοί

Όνομα Από Μέχρι
Κώστας Καδής 01.03.2018 ΣΗΜΕΡΑ
Νίκος Κουγιάλης 01.03.2013 28.2.2018
Σοφοκλής Αλετράρης 05.09.2011 28.02.2013
Δημήτρης Ηλιάδης 02.03.2010 05.09.2011
Μιχάλης Πολυνείκης 01.0320.08 02.03.2010
Φώτης Φωτίου 13.06.2006 29.02.2008
Τίμης Ευθυμίου 03.03.2003 13.0620.06
Κώστας Θεμιστοκλέους 03.03.1998 28.02.2003
Ανδρέας Χρ. Μαντοβάνης 12.11.1997 02.03.1998
Κώστας Πετρίδης 02.03.1993 11.11.1997
Ανδρέας Γαβριηλίδης 28.02.1988 01.03.1993
Νίκος Παττίχης 09.11.1987 27.02.1988
Ανδρέας Α. Παπασολομώντος 07.01.1985 05.11.1987
Δημήτρης Χριστοδούλου 20.04.1982 06.01.1985
Νίκος Παττίχης 10.09.1980 19.04.1982
Γεώργιος Τομπάζος 09.03.1978 09.09.1980
Φρίξος Χ. Κολώτας 17.01.1975 08.03.1978
Ευαγόρας Λανίτης 08.08.1974 14.01.1975
Οδυσσέας Α. Ιωαννίδης 16.06.1972 15.07.1974
Παναγιώτης Τουμαζής 01.07.1970 15.06.1972
Γεώργιος Τομπάζος 21.04.1966 30.06.1970
Φαζίλ Πλουμέρ 16.08.1960 23.1219.63